SOSYAL MEDYA HESABıNDAN AçıKLADı! FENERBAHçELI FUTBOLCU TAKıMDAN AYRıLDı

Rangers efsanelerinden Barry Ferguson, İskoç ekibinin teknik direktörü Philippe Clement'e ocak ayında Ryan Kent’i Fenerbahçe’den yeniden transfer etmesini sosyal medyadan tavsiye etti.

Fenerbahçe’de yeterli kadar forma şansı bulamayan Ryan Kent takımdan ayrılmak istiyor. Sarı-lacivertiler kadroda 3. ya da 4. tercih olan Kent’i satmaktan yana değil. Kiralamaya daha sıcak bakıyor.

İngiliz oyuncuya eski kulübü Ranger’in geri istediği iddiaları ortada dolanırken, İskoç ekibinin efsanelerinden Barry Ferguson, Daily Record’da yazdığı köşe yazısında transfer için mesajı yolladı.

 

Ferguson, Ranger teknik direktörü Philippe Clement'e ocak ayında Kent’i yeniden transfer etmesini tavsiye etti.

Yazının o kısmı şu şekilde:

*Clement'in ocak transfer döneminde ne yapacağını görmek ilginç olacak.

*Bu hafta Ryan Kent gündeme geldi. Fenerbahçe'nin kiralık olarak geri göndereceği konuşuluyor.

 

*Teknik direktör bunu kendisi için öncelikli olarak görür mü bilmiyorum ama sahanın en üst noktasında oynayabilecek ve farklı bir şeyler sunabilecek birini arıyorsa o zaman Kent o adam olabilir.

*Onu severim. İşler pek iyi gitmese bile takım için her zaman bir her şeyini ortaya koyar. Saklanmaz ve her zaman topu talep eder.

"Onu geri alırdım. Ama bunun gerçekleşmesi yöneticilerin bunu istemesi gerekir.

(Kaynak/Fotospor)

Bu yazı www.90min.com/tr tarafından Sosyal medya hesabından açıkladı! Fenerbahçeli futbolcu takımdan ayrıldı şeklinde yayınlandı.

2023-11-20T15:31:56Z dg43tfdfdgfd