SüPER LIG DEVI BOMBAYı PATLATıYOR! ÇAğLAR SöYüNCü IçIN HAREKETE GEçTILER

Çağlar Söyüncü için Süper Lig'de sürpriz bir gelişme yaşandı. Ara transferde stopere takviye yapmak isteyen Fenerbahçe'nin Çağlar Söyüncü için devreye girdiği ileri sürüldü. İşte detaylar...

Sezon başında Cengiz Ünder hamlesiyle dikkat çeken Fenerbahçe, Avrupa'da forma giyen bir millî yıldızı daha Türkiye'ye geri getirme hazırlığında... Üst üste gelen sakatlıklar sebebiyle ara transferde önceliği stoper takviyesi olan sarı lacivertlilerin liste başına yazdığı isim Çağlar Söyüncü.

FENERBAHÇE'YE SICAK BAKIYOR

Yaz döneminde bonservisi elinde olarak Leicester'dan ayrılıp Atletico Madrid'e transfer olan 27 yaşındaki millî yıldız İspanyol devinde az süre aldığı için mutsuz. Başkent ekibiyle sadece 5 maçta toplam 74 dakika forma şansı bulan Çağlar, Kanarya'ya sıcak bakıyor.

İSPANYA'YA ÇIKARMA YAPILACAK

A Millî Takım ile Avrupa Şampiyonası'nda boy göstermek isteyen Çağlar Söyüncü, düzenli oynayabileceği bir takımda olma arzusunu gizlemezken en istekli taliplisi Fenerbahçe'nin ilgisini karşılıksız bırakmadı. Tecrübeli savunmacının bu tavrının ardından sarı lacivertliler İspanya'ya çıkarma yapacak.

KİRALAMA TEKLİFİ

Elini çabuk tutup bir an önce Çağlar'ı Kadıköy'e getirmek isteyen yönetim, Atletico Madrid'e sezon sonuna kadar kiralama teklifi yapacak.

EMİRHAN DA LİSTEDE

Stopere en az iki takviye planlayan Fenerbahçe, Emirhan Topçu için de Rizespor'un kapısını çalacak.

SERDAR VE SAMET KALACAK

Luan Peres'in sadece üç maç oynayıp sezonu kapattığı Fenerbahçe'de tendonu kopan Becao, ocak ayında saha çalışmalarına başlayabilecek. Djiku tam da bu dönemde Afrika Kupası'na gidecek. Serdar Aziz ve Samet Akaydin'a kalacak sarı lacivertliler için stoper takviyesi şart.

2023-11-19T11:57:57Z dg43tfdfdgfd