GALATASARAY'A BüYüK MüJDE! ANGELINO'YA TALIP çıKTı

Galatasaray'ın yollarını ayırmayı planladığı Angelino için sürpriz bir gelişme yaşandı. Sarı-kırmızılıların ayrılık hesapları yaptığı yıldz isme İspanya La Liga'dan talip çıktı. İşte detaylar...

Galatasaray'da bekleneni veremeyen Angelino ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Sarı-kırmızılıların göndermek istediği İspanyol futbolcuya ülkesinden talip çıktı! İşte detaylar...

GÜZEL HABER İSPANYA'DAN!

Galatasaray'da sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Sarı-kırmızılıların sezon başında Leipzig'ten 1.5 milyon euro karşılığında kiralık olarak kadrosuna kattığı Angelino, beklentileri karşılaşamadı. 26 yaşındaki oyuncuyla yolları ayırmanın hesaplarını yapan Aslan'a, güzel haber İspanya'dan geldi.

TEKLİF YAPILACAK

Barcelona ve Real Madrid gibi devlerin önünde La Liga'nın zirvesinde olan Girona'nın Angelino'yu istediği ortaya çıktı. İspanyol ekibin, Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen sol beke teklif yapacağı iddia edildi.

SÖZLEŞME FESHİNİ TALEP EDECEK

Alman kulübüyle yapılan kontrata göre şarta bağlı 6 milyon euro'luk zorunlu satın alma opsiyonu bulunan sarı-kırmızılılar, Leipzig'ten sözleşmenin feshini talep edecek. Ayrıca 20 maç oynaması halinde satın alma opsiyonu otomatikman devreye girecek olması nedeniyle de İspanyol futbolcunun, sürelerinin daha da azalması bekleniyor.

3 MAÇA DAHA ÇIKARSA OPSİYON DEVREYE GİRECEK

Angelino, bu sezon Galatasaray'la 17 maça çıktı. 1 kez fileleri havalandırırken 1 de asist üretebildi. 26 yaşındaki sol bek, 3 maça daha çıkması durumunda opsiyon devreye girecek.

2023-11-19T08:57:44Z dg43tfdfdgfd